فایل ورد word ارائه الگوي طراحي بازار رهن ثانويه متناسب با اقتضائات ايران (به عنوان يکي از بسترهاي مورد نياز مديريت ريسک اعتباري در بازار پول)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word ارائه الگوي طراحي بازار رهن ثانويه متناسب با اقتضائات ايران (به عنوان يکي از بسترهاي مورد نياز مديريت ريسک اعتباري در بازار پول) دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word ارائه الگوي طراحي بازار رهن ثانويه متناسب با اقتضائات ايران (به عنوان يکي از بسترهاي مورد نياز مديريت ريسک اعتباري در بازار پول)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word ارائه الگوي طراحي بازار رهن ثانويه متناسب با اقتضائات ايران (به عنوان يکي از بسترهاي مورد نياز مديريت ريسک اعتباري در بازار پول)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word ارائه الگوي طراحي بازار رهن ثانويه متناسب با اقتضائات ايران (به عنوان يکي از بسترهاي مورد نياز مديريت ريسک اعتباري در بازار پول) :


سال انتشار : 1393

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانش مالي تحليل اوراق بهادار (مطالعات مالي)

تعداد صفحات :24

بازار رهن به بازاری اطلاق می شود که در آن وجوه رهن تجهیز و تخصیص می یابند. از محصولات اساسی بازار رهن، وام رهنی است. این وام در قبال توثیق اموال غیرمنقول (مسکونی و غیرمسکونی) به متقاضی پرداخت می شود و متضمن قراردادی بین وام دهنده و وام گیرنده است که به موجب آن دارایی مذکور به منظور بازپرداخت به هنگام اصل و بهره وام در گرو وام دهنده قرار می گیرد. بازار رهن با توجه به عاملان و کارکرد آن ها به دو بازار اولیه و ثانویه تقسیم می شود. در بازار اولیه رهن وام واقعی برای متقاضی فراهم می شود و در بازار ثانویه نقدینگی از طریق خرید بسته های رهنی و انتشار اوراق بهادار رهنی وارد بازار اولیه می شود. نظر به اهمیت انتشار اوراق رهنی در فرآیند مدیریت ریسک اعتباری بازار پول، این مقاله با بررسی بازار رهن ثانویه در کشورهای منتخب، بر کارکرد سه نهاد فعال عمده در بازار رهن ثانویه آمریکا یعنی فنی می، فردی مک، و جنی می می پردازد و نهایتا با مرور ساختارهای پیشنهادی برای فعالان بازار رهن ثانویه در ایران، الگوی مناسب را برای راه اندازی و تاسیس این قبیل نهادها از حیث دولتی یا خصوصی بودن آن ارائه می دهد.
كلید واژه: ریسک اعتباری، مدیریت ریسک، اوراق رهنی، بازار رهن ثانویه

لینک کمکی