فایل ورد word تحليلي بر الگوي پراکنش و توزيع مراکز درماني و مکان يابي بهينه درمانگاه هاي جديد (نمونه موردي: شهر پيرانشهر)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word تحليلي بر الگوي پراکنش و توزيع مراکز درماني و مکان يابي بهينه درمانگاه هاي جديد (نمونه موردي: شهر پيرانشهر) دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word تحليلي بر الگوي پراکنش و توزيع مراکز درماني و مکان يابي بهينه درمانگاه هاي جديد (نمونه موردي: شهر پيرانشهر)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word تحليلي بر الگوي پراکنش و توزيع مراکز درماني و مکان يابي بهينه درمانگاه هاي جديد (نمونه موردي: شهر پيرانشهر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word تحليلي بر الگوي پراکنش و توزيع مراکز درماني و مکان يابي بهينه درمانگاه هاي جديد (نمونه موردي: شهر پيرانشهر) :


سال انتشار : 1393

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آمايش محيط

تعداد صفحات :26

امروزه به دنبال گسترش شهرنشینی و رشد فزاینده جمعیت، شهرها با مشکلات متعددی از جمله عدم بهره مندی متناسب تمامی شهروندان از خدمات شهری مواجه می باشند. خدمات درمانی به طور ویژه به عنوان یکی از کاربری های مهم شهری که جمعیت قابل توجهی با آن سروکار دارند و سطوح قابل توجهی از فضای شهری را نیز به خود اختصاص می دهد، با مشکلاتی چون کمبود، توزیع نامتناسب با نیازهای جمعیتی، عدم رعایت همجواری ها و... روبه رو می باشند. اینک هدف از این پژوهش تحلیل پراکنش مراکز درمانی در سطح شهر پیرانشهر و مکان یابی درمانگاه های جدید با توجه به کمبود شهر می باشد. روش انجام تحقیق توصیفی-تحلیلی است. به منظور طبقه بندی و تجزیه و تحلیل اطلاعات از مدل های ANP و AHP، میانگین نزدیک ترین همسایه، شاخص Moran"s I و مدل تحلیل شبکه استفاده و برای انجام این عملیات از نرم افزارهای ARC/GIS، Expert choice و Super Decisions بهره گرفته شده است. نتایج حاصل از نتایج تحقیق بیانگر آن است که مراکز درمانی شهر پیرانشهر از نظر سازگاری با سایر کاربری ها و همچنین از نظر دسترسی، نامتناسب است. سپس با تلفیق لایه های مختلف کاربری های تاثیرگذار، نقشه نهایی فضاهای بهینه جهت احداث درمانگاه های جدید تهیه و پیشنهاد گردید.
كلید واژه: مراکز درمانی، مکان یابی، نزدیک ترین همسایه، تحلیل شبکه، شهر پیرانشهر

لینک کمکی