فایل ورد word بررسي سطوح مشارکت هواداران در تيم هاي منتخب ليگ برتر فوتبال ايران بر اساس مدل پيوستار روان شناختي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word بررسي سطوح مشارکت هواداران در تيم هاي منتخب ليگ برتر فوتبال ايران بر اساس مدل پيوستار روان شناختي دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word بررسي سطوح مشارکت هواداران در تيم هاي منتخب ليگ برتر فوتبال ايران بر اساس مدل پيوستار روان شناختي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word بررسي سطوح مشارکت هواداران در تيم هاي منتخب ليگ برتر فوتبال ايران بر اساس مدل پيوستار روان شناختي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word بررسي سطوح مشارکت هواداران در تيم هاي منتخب ليگ برتر فوتبال ايران بر اساس مدل پيوستار روان شناختي :


سال انتشار : 1393

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت ورزشي (حركت)

تعداد صفحات :24

هدف پژوهش حاضر، فایل ورد word بررسي سطوح مشارکت هواداران در تيم هاي منتخب ليگ برتر فوتبال ايران بر اساس مدل پيوستار روان شناختي بود. روش تحقیق، توصیفی از نوع پیمایشی و از نظر هدف کاربردی است. بدین منظور 394 نفر از هواداران چهار تیم پرطرفدار لیگ برتر فوتبال (استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان) به عنوان نمونه انتخاب شدند. ابزار گردآوری اطلاعات پرسشنامه فانک (2008) بود. پایایی ابزار با استفاده از روش آلفای کرونباخ 0.92 به دست آمد. برای تجزیه و تحلیل داده ها از آمار توصیفی و تحلیل عاملی تاییدی استفاده شد. نتایج تحلیل عاملی تاییدی نشان داد از مدل چندبعدی مشارکت، می توان برای طبقه بندی هواداران در مراحل نظری مختلف استفاده کرد. در واقع مفهوم مشارکت، خط مشی مناسبی برای بررسی ارتباطات روان شناختی هواداران با تیم ها در اختیار می گذارد. بر اساس مدل پیوستار روان شناختی، نتایج نشان داد که در تیم های منتخب لیگ برتر فوتبال، سطوح مشارکت هواداران بیشتر در سطح دلبستگی و کمترین سطوح مشارکت مربوط به سطح وفاداری است. مدیران می توانند با مهیا کردن شرایطی برای گرفتن عکس یادگاری هواداران با بازیکنان و تیم، تشکیل جلسات کانون هواداران و اهدای کارت هواداری به آنها برای ارتقای هواداران به سطح وفاداری و حفظ آنها در این سطح اقدام کنند.
كلید واژه: آگاهی، جذب، دلبستگی، لیگ برتر فوتبال، وفاداری، هواداران

لینک کمکی