فایل ورد word تحليل مکاني فضاهاي ورزشي با استفاده از سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) و ارائه مدل مطلوب (مطالعه موردي: منطقه يک شهر تهران)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد word تحليل مکاني فضاهاي ورزشي با استفاده از سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) و ارائه مدل مطلوب (مطالعه موردي: منطقه يک شهر تهران) دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد word تحليل مکاني فضاهاي ورزشي با استفاده از سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) و ارائه مدل مطلوب (مطالعه موردي: منطقه يک شهر تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد word تحليل مکاني فضاهاي ورزشي با استفاده از سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) و ارائه مدل مطلوب (مطالعه موردي: منطقه يک شهر تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد word تحليل مکاني فضاهاي ورزشي با استفاده از سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS) و ارائه مدل مطلوب (مطالعه موردي: منطقه يک شهر تهران) :


سال انتشار : 1392

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت ورزشي (حركت)

تعداد صفحات :27

این تحقیق با هدف تحلیل مکانی فضاهای ورزشی منطقه یک شهر تهران با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) و ارائه مدل مطلوب به روش توصیفی - تحلیلی انجام گرفت. نمونه آماری تحقیق برابر با جامعه آماری و شامل کلیه فضاهای ورزشی منطقه یک تهران (54 فضای ورزشی) است. اطلاعات توصیفی فضاهای ورزشی از اسناد و مدارک موجود در ادارات جمع آوری شد. سپس با حضور محقق در مکان های مورد بررسی با استفاده از دستگاه GPS، موقعیت جغرافیایی (طول و عرض جغرافیایی) این مکان ها ثبت شد و اطلاعات مکانی منطقه نیز از نقشه های کاربری اراضی به دست آمد. اطلاعات به دست آمده در محیط نرم افزار Arc-GIS 10 تحلیل و بررسی شد. نتایج نشان داد که فضاها و اماکن ورزشی با استانداردهای تعریف شده تطابق کامل ندارند و سرانه ورزشی منطقه نیز کمتر از سرانه ورزشی استاندارد است. به صورت کلی، استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) روشی مناسب برای تحلیل مکانی فضاهای ورزشی است.
كلید واژه: فضای ورزشی، GIS، تحلیل مکانی، تهران، برنامه ریزی

لینک کمکی